Acer Aspiere P3 je lehký, futuristický hybrid, představený před nedávnou dobou v americké metropoli New York. Tato novinka se nachází na pomezí tabletu a notebooku, váží pouze 1,35 kilogramu a nabídne zajímavou výbavu.

Na klávesnici je dostupný stojan, na který připevníte displej (tablet), díky tomu jej můžete využívat jako běžný notebook. Obrazovka je samozřejmě dotyková, proto je Acer Aspire P3 běžně dodáván s operačním systémem Windows 8. Na českém trhu seženete tento hybrid ve dvou různých provedeních, tedy se dvěma různými výbavami. Do jednoho notebooku se dává procesor Intel Core i3, do druhé, dražší varianty pak Intel Core i5.

Video či obrázky můžete sledovat na 11,6´´ displeji, samozřejmostí je HD rozlišení.  Na základně notebooku, tedy na klávesnici najdeme několik portů s rozhraním USB 3.0 a microHDMI port. Díky USB portům je tento hybrid ideální pro práci v kanceláři. Nečekejte tak, že si na Acer Aspire P3 zahrajete nejnovější hry.

Dokumenty, fotky a další soubory můžete ukládat na harddisk o kapacitě 60 GB nebo 120 GB. Harddisk sice není bůhví jak velký, na druhou stranu lze nedostatek místa vyřešit přídavným externím harddiskem.  S USB 3.0 portem to nebude až takový problém. Slabší úložný prostor kompenzuje Acer Aspire P34 GB operační pamětí. V levnější verzi se pak prodává pouze 2 GB operační paměť.

Acer Aspire P3 je tedy dalším hybridem, se kterými se v dnešní době roztrhl pytel. Vybavenost je na celkem zajímavé úrovni, ačkoli na trhu nalezneme i daleko vybavenější hybridy. Ale tak za jinou cenu. Acer Aspire P3 seženete na českém trhu za cenu kolem 15 590 Kč, což na takového šikovného cestovního pomocníka je vynikající.

V případě poruchy notebooku nemusíte mít strach, že by nebylo, kde jej odborně opravit. Po celé České republice působí náš profesionální servis notebooků Acer, kde vám případnou závadu rychle a levně odstraní.