Příprava Vašeho zařízení k odeslání – instrukce

 

Děkujeme Vám za zadanou objednávku.

Zajistíme odvoz Vašeho balíku ve sjednaném termínu – bude-li s vyřízením nějaký problém, určitě se Vám ozveme.

 

 

I. Desatero správné přípravy zařízení pro kurýra ABAX

1. Především – ničeho se neobávejte. Zabalení přístroje, jeho příprava a odeslání Vám nyní nezabere ani 10 minut, zato Vám ušetří spoustu času a starostí s odvozem zařízení „někam do servisu“. S naší službou SVOZ ZDARMA jde vše snadno a rychle, my se postaráme za Vás.

 

2. Připravte si dostatečně velkou kartonovou krabici. Čím silnější karton, tím lépe. Pro notebooky alespoň 3-vrstvý, pro tiskárny a UPS alespoň 5-vrstvý karton. Krabice musí být ve všech rozměrech alespoň o 5 cm větší (v případě notebooků), o 10 cm větší (v případě tiskáren do váhy 10 kg) a o 15 cm větší (v případě tiskáren těžších 10 kg), než jsou vnější rozměry přístroje. Vhodné krabice lze zakoupit na každé poště nebo v papírnictví.

 

3. Najděte vhodný balicí materiál pro obložení přístroje. Nejlepší je molitan, pěnový polystyrén, bublinková fólie, skartovaný papír, v nouzi alespoň zmačkaný papír nebo tkaninu. Nedoporučujeme příliš sypký materiál – přístroj by v něm mohl „plavat“.

 

4. Dovnitř balíku vložte vytištěné potvrzení objednávky , které Vám bylo právě doručeno (anebo během chvilky doručeno bude) na Vaši e-mailovou adresu zadanou v online objednávce. Zabalte přístroj společně s potvrzením objednávky do igelitového pytle nebo tašky, abyste zamezili vsypání kousků balicího materiálu do prostoru zařízení.

 

5. Přístroj zabalený v igelitu vsuňte do připravené krabice. Obložte co nejdůkladněji balicím materiálem ze všech stran tak, aby se na žádné straně nepřiblížil více než 5 cm k okraji krabice. Balicím materiálem nešetřete – čím více, tím lépe.

 

6. Balík pečlivě zalepte ze všech stran a zkontrolujte jeho neporušenost a pevnost.

 

7. Vaše a naše adresa na balíku :
Vaše adresa – napište ji do levého horního rohu balíku – uveďte adresu, na kterou si přejete balík doručit v případě, že by se náhodou zatoulal (stává se to zcela výjimečně, ale jistota je na prvním místě) … Když už jsme u jistoty : pokud využíváte službu SVOZ ZDARMA zajištěnou naším servisem, je balík pojištěn do výše až 30.000 Kč
Naše adresa – do pravého dolního rohu balíku nalepí kurýr již připravenou nálepku s naší adresou, čárkovým kódem a číslem balíku, sami ji tedy na balík nepište.

 

8. Přichystejte balík na vhodné adrese, kterou jste vyplnili – např. na Vaši vrátnici nebo jiné místo, kde si ho kurýr může bez prodlení vyzvednout a očekávejte ve Vámi udaném pracovním dni příjezd kurýra přepravní služby.

 

9. Vyčkejte příjezdu našeho kurýra, který na Vámi udané adrese následující pracovní den po odeslání online objednávky mezi 8h a 16h balík vyzvedne a odveze do našeho servisu. Samozřejmostí je uschování potvrzení o odvozu balíku, které Vám kurýr vystaví.

 

10. Již nyní máte možnost sledovat průběh Vaší zakázky na stránce VAŠE ZAKÁZKY. Odsud je také možné odeslat jakýkoli dotaz k zakázce na dispečink servisu ABAX.

 

 

II. Další upozornění

POZOR : Zjistíte-li po odeslání objednávky, že není možné v čase udaném v objednávce balík předat našemu kurýrovi, ihned nás o tom prosím informujte, abychom mohli odvoz zařízení stornovat a dohodnout se na jiném termínu nebo způsobu převzetí vadného zařízení !

– Bude-li v objednané zásilce počet balíků více než jeden, pošlete nám o tom prosím neprodleně zprávu, jestliže jste nás o této skutečnosti již neinformovali v objednávce.

Za správné a bezpečné zabalení zařízení ručí vždy odesílatel. Společnost ABAX servisní centrum s.r.o. nenese zodpovědnost za škody na zařízení, které vznikly při dopravě z důvodu zákazníkem nevhodně zabaleného zařízení – nárok na náhradu škody má zákazník pouze v případech, kdy vinu na poškození zásilky nese přepravní společnost.

– Odesílané balíky jsou vždy pojištěny – a to až na 30.000 Kč … tato částka je nejvyšší možnou částkou, kterou přepravní služba uhradí v případě pojistné události – hodnotu zboží deklaruje v takovém případě majitel zařízení.

– Zasíláte-li k nám na servis počítač či notebook, VŽDY u něj prosím odheslujte BIOS a Windows . Významně tím urychlíte proces opravy.

 

 

 

III. Ukončení opravy, zpětné doručení zařízení, zaplacení

– Po ukončení opravy a úspěšném proběhnutí výstupních testů bude opravené zařízení dopraveno zpět k Vám. Bude-li oprava Vašeho zařízení úspěšně realizována, platí dopravu oběma směry ABAX a bude Vám účtována pouze cena opravy, kterou jste schválili.

– V opačném případě, kdy nedojde k realizaci opravy, v souladu s naším ceníkem účtujeme 276 Kč včetně DPH náklady za dopravu celkem oběma směry, které budou vybrány dobírkou při vrácení Vašeho zařízení.

– Částka bude vybrána dobírkou při zpětném doručení Vašeho zařízení na Vámi udanou adresu. (V případě, že jste naším smluvním zákazníkem, dobírku nahrazuje v balíku přiložená faktura).

 

Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete s kvalitou našich služeb spokojeni.

Tým pracovníků společnosti ABAX servisní centrum