Servis notebooků ostatních značek

opravy notebookůProvádíme kvalifikovaný pozáruční servis notebooků také jiných značek než Acer. Jsme schopní provést opravy většiny značek notebooků, prodávaných na českém trhu. Mnoho závad umíme opravit také na noteboocích zakoupených ve členských zemích EU a u notebooků dovezených z jiných částí světa.
Opravitelnost jednotlivých modelů a značek notebooků je výrazně závislá na dostupnosti potřebných náhradních dílů – některé náhradní díly na notebooky se již nevyrábějí, nedovážejí nebo jejich získání ze světových skladů není rentabilní.

Náš servis notebooků řeší podobné případy často úspěšně alternativními cestami.

Servis notebooků s moderní výbavou

Naše servisní středisko je vybaveno moderním zařízením určeným speciálně pro opravy elektroniky a pájení chipsetů, které si málokterý servis notebooků může finančně dovolit. Na stejném zařízení provádí NASA osazování elektroniky kosmických sond, na zařízení jsou proto kladeny ty nejvyšší nároky na spolehlivost pájecích operací. Opravy notebooků díky možnosti výměny elementárních elektronických součástek vycházejí zákazníky podstatně levněji než klasická výměna celých desek a komponentů notebooků.

Komplexní pozáruční servisní podporu poskytujeme na tyto značky notebooků

notebook servis

Servis notebooků snadno a rychle – nemusíte Váš notebook do opravy  nikam vozit …

Zajistíme odvoz a dovoz notebooků k opravě po celé ČR

Náš servis notebooků odveze notebook do opravy odkudkoli v ČR


Novinky a články ze světa notebooků a výpočetní techniky