Proč využít profesionální servis na notebooky značky Acer

Pořídili jste si notebook Acer a potřebujete řešit jeho opravu? Vyplatí se obrátit na profesionální servis notebooků, kde si obvykle poradí s jakoukoliv závadou, jelikož už mají spoustu zkušeností s jejich řešením. Notebooky značky Acer jsou velmi populární, a to nejen pro svou příznivou cenu, ale také pro bohatou výbavu, kterou výrobce nabízí.

Poptávka po profesionálních servisních službách

Oprava mainboardu AcerNe každý je schopen si notebook doma opravit sám, proto se vyplatí využít náš špičkový servis notebooků Acer . Nejste-li vyškoleným servisním technikem, do opravy notebooku Acer byste se neměli pouštět svépomocí ani po záruční době. Existuje značné množství rizik, které uživatel neodbornou opravou podstupuje.

Servis pro notebooky značky Acer zahrnuje řadu doplňkových služeb, různé drobné opravy a také rozšíření stávajícího vybavení. Pokud například chcete vyměnit operační paměť, disk či procesor, tak i toho můžete v rámci servisních služeb využít. Výsledkem bude moderněji vybavený notebook, než jaký jste původně do servisu odevzdali.

Servis pro všechny notebooky Acer

Notebooky Acer se prodávají a prodávaly v celé řadě modelů. Ačkoliv mnohé z nich se dnes už nevyrábějí, servisních služeb k nim samozřejmě můžete využít. Náš profesionální servis se zaměřuje na notebooky Acer Aspire, Acer Aspire One (v této kategorii se jedná i o netbooky), na notebooky Acer eMachines, Acer Extensa, Acer TravelMate nebo Acer Ferrari i na mnohé další. I starší notebook tak můžete dát do pořádku a zajistit si jeho bezproblémovou funkčnost po mnoha letech používání.

Jestliže chcete využít profesionálních služeb v oblasti servisu, tak neváhejte a obraťte se na naše specialisty pro tuto oblast.

Comments are closed.

Objednat servis notebooku

Kontakty - servis notebooků Objednat servis notebooku

Stiskem tlačítka spustíte průvodce objednáním opravy notebooku

 1. Vyplníte krátký formulář
 2. Podle pokynů připravíte notebook k odvozu
 3. Náš kurýr následující pracovní den pro notebook přijede
 4. Provedeme diagnostiku závady notebooku
 5. Odešleme Vám cenovou nabídku opravy
 6. Vyčkáme Vašeho rozhodnutí, zda chcete notebook opravit
 7. Provedeme opravu (nebo ne, nechcete-li)
 8. Odešleme Vám opravený notebook
E-shop – náhradní díly Acer
Máte zkušenosti s opravami notebooků a chcete si Váš notebook Acer opravit sami ? Využijte náš e-shop a objednejte si náhradní díly na notebooky

Náhradní díly pro notebooky - E-SHOP

 1. Vstupte do e-shopu s náhradními díly
 2. Vyberte potřebné náhradní díly na notebooky Acer
 3. Odešlete objednávku dílu nebo nezávaznou poptávku
 4. Naši obchodníci Vám obratem odešlou potvrzení Vaší objednávky, případně aktualizovanou cenovou nabídku včetně termínu dodání dílu.
Náhradní díly pro notebooky - sestava

Provozovatel E-SHOPu

ABAX servisní centrum s.r.o. Největší Notebook servis v České rep. s 16-léty zkušeností